کمیته روابط عمومی و امور بین الملل

کمیته روابط عمومی و امور بین الملل انجمن جراحان عروق ایران پس از تشکیل اولین جلسه چهارمین هیات مدیره انجمن تشکیل گردید و مسئولیت آن به آقای دکتر پویا طیبی واگذار شد. این کمیته در چند بخش فعالیت دارد که شامل: روابط عمومی، امور بین الملل و بخش فناوری اطلاعات می باشد.

در حوزه امور روابط عمومی تنظیم دستور جلسات هیات مدیره و همچنین تهیه صورت جلسات آن به عهده مسئول این کمیته قرار گرفته است. تدوین و انتشار خبرنامه انجمن از دیگر وظایف کمیته روابط عمومی در این حوزه می باشد که شماره اول آن در بهار ۱۳۹۹ منتشر شده است. همچنین تهیه سربرگ و آرم جدید انجمن پس از تائید هیات مدیره محترم توسط این کمیته انجام شده است. از دیگر وظائف این کمیته می توان به تشکیل کانال ارتباطی مستقل با شرکت های تجهیزات پزشکی در فضای مجازی، طراحی و انتشار پوستر وقایع انجمن، تهیه کلیپ های ویدئویی در مناسبت های مختلف اشاره نمود.

در حوزه روابط بین الملل امور مربوط به عضویت و حضور انجمن جراحان عروق ایران در مجامع علمی و کنگره های بین المللی پیگیری میشود، که انشاء الله در آینده نزدیک با همکاری تمام اعضاء، شاهد حضور هرچه بیشتر اعضای این انجمن در اینگونه مجامع علمی خواهیم بود. 

در بخش فناوری اطلاعات کمیته روابط عمومی انجمن جهت تسریع در امر اطلاع رسانی و در راستای تحقق وظایف ذاتی خود همسو با اهداف انجمن در زمینه آموزش مجازی، آشنایی هر چه بیشتر مخاطبین با رشته جراحی عروق و همکاران در سراسر کشور و همچنین ثبت وقایع انجمن فعالیت دارد. در این رابطه طراحی و راه اندازی وب سایت جدید انجمن از جمله مهمترین اقدامات این کمیته بوده است.

اعضای کمیته روابط عمومی و امور بین الملل انجمن

دکتر پویا طیبی (دبیر کمیته روابط عمومی و امور بین الملل انجمن)
دکتر نیکی تدین (مسئول امور بین الملل)
دکتر بهنام مولوی (مسئول واحد آموزش مجازی)
دکتر محمد مهدی کامیار (مسئول IT)
دکتر سارا حسینی (مسئول شبکه های اجتماعی)
دکتر فرشته سلیمی
دکتر محمد حسنی
دکتر امیر احمد عرب زاده
دکتر مازیار بذرافشان
دکتر جمال جلیلی شهری
دکتر علی صابری
دکتر حسن موحدین
دکتر بهزاد عظیمی
دکتر فاطمه محمودلو
خانم مریم آقاجانی
خانم محدثه کفاشکاری

Print Friendly, PDF & Email