وبینـار ترومبولیتیک تراپی

0
640

انجمن جراحان عروق ایران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بابل و شرکت ثامن طب پویا وبینار علمی با عنوان ترومبولیتیک تراپی (دارای ۳ امتیاز بازآموزی) را در تاریخ پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹، از ساعت ۱۸ الی ۲۱:۴۰ برگزار نمود. این وبینار با سخنرانی ریاست محترم انجمن جراحان عروق جناب آقای دکتر ظفرقندی آغاز شد و در ادامه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بابل جناب آقای دکتر سید فرزاد جلالی ضمن قدردانی از انجمن جراحان عروق ایران بابت اهتمام به برگزاری اینگونه وبینارهای علمی در شرایط کرونایی به اهمیت آشنایی با روشهای نوین درمانی از جمله ترومبولیتیک تراپی در بیماریهای قلبی عروقی پرداختند.

در بخش سخنرانی ها آقایان دکتر محمد حسنی، دکتر مرتضی نوع پرست، دکتر مجید معینی، دکتر حسین همتی و دکتر پویا طیبی از طرف انجمن جراحان عروق و جناب آقای دکتر کامیار امین از اعضای هیات علمی گروه قلب دانشگاه علوم پزشکی بابل و جناب آقای دکتر مسعود پزشکی راد از اعضای هیات علمی گروه رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به ایراد سخنرانی پرداختند. سپس آقای دکتر ایرج جعفری پور از اعضای هیات علمی گروه قلب دانشگاه بابل و آقایان دکتر مهرداد واحدیان و دکتر محمد مهدی کامیار از طرف انجمن جراحان عروق به معرفی بیماران درمان شده به روش ترومبولیتیک تراپی پرداختند. در پایان هم اعضای پانل به سوالات شرکت کنندگان در وبینار پاسخ دادند.

در این وبینار که دبیر علمی آن آقای دکتر پویا طیبی بودند و به مدت سه ساعت و چهل دقیقه به طول انجامید ۹۰ نفر به صورت فعال در جلسه حضور داشتند و قریب به چهل نفر هم از سایت آپارات که به صورت زنده این وبینار را پخش می نمود سخنرانی ها را مشاهده نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید