مراسم تقدیر و تشکر از سرکار خانم آقاجانی مسئول سه دوره دبیرخانه انجمن جراحان عروق

0
665

در تاریخ سه شنبه مورخ ۹۹/۶/۴ جلسه هیات مدیره انجمن جراحان عروق ایران ساعت ۱۰ شب بصورت مجازی تشکیل شد و طبق هماهنگی قبلی سرکار خانم مریم آقاجانی در جلسه بعنوان مهمان حضور داشتند. ابتدا ریاست محترم انجمن استاد دکتر محمدرضا ظفرقندی بیاناتی در ارتباط با تجلیل از خانم آقاجانی فرمودند و متذکر شدند که ایشان از ابتدای تشکیل انجمن بصورت همکار فعالیت در انجمن برای تنظیم صورتجلسات و برنامه های انجمن و نامه های انجمن در دبیرخانه با ریاست وقت انجمن استاد دکتر محمدرضا کلانتر معتمدی و دبیران انجمن و اعضای هیات مدیره همکاری داشته است. بخصوص در جریان انتخابات الکترونیک اخیر نیز ایشان زحمات زیادی کشیدند و جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.

سپس سرکار خانم آقاجانی نیز از اعضاء هیات مدیره و ریاست محترم انجمن تشکر و قدردانی کردند و همچنین آقای دکتر مظفر ضمن تشکر و قدردانی از ایشان از طرف هیات مدیره و دبیر انجمن جناب آقای دکتر سلیمی ماموریت یافتند تا لوح تقدیر و هدیه انجمن را به سرکار خانم آقاجانی تقدیم نمایند. 

پیرو جلسه ی فوق جلسه ای در بیمارستان شهداء تجریش در روز پنج شنبه مورخ ۹۹/۶/۶ با حضور جناب آقای دکتر مظفر و سرکار خانم دکتر تدین و فلوهای جراحی عروق و دستیاران  محترم گروه جراحی تشکیل شد و ابتدا توسط دکتر مظفر مجددا از زحمات بی شائبه و مداوم  خانم آقاجانی تشکر و قدردانی شد و طبق دستور هیئت مدیره لوح تقدیر و هدیه انجمن به ایشان تقدیم گردید. 

Print Friendly, PDF & Email

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید